PRZEBIERALNIE PLAŻOWE

Proponujemy Państwu przebieralnie plażowe, które są idealnym rozwiązaniem na wszystkie plaże – niezależnie od tego, czy znajdują się one nad jeziorem, morzem czy odkrytym basenem.

Wytwarzane przez nas przebieralnie plażowe charakteryzują się stabilną i mocną konstrukcją, przy jednocześnie łatwym montażu i demontażu. Ich niewielka waga sprzyja łatwemu lokowaniu na praktycznie każdym terenie. Przy pomocy 5 elementów można przytwierdzić przebieralnię do podłoża. Na specjalne zamówienie istnieje również możliwość doposażenia przebieralni plażowej w betonową podstawę, która sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach.

przebieralnie

Kabina przebieralni wykonana jest z laminatu poliestrowo-szklanego, który charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki pogodowe. Zasłony wykonane są ze specjalnej tkaniny odpornej na rozdzieranie. Przebieralnię plażową możemy dla Państwa wykonać w dowolnym kolorze z palety RAL, dzięki czemu mogą Państwo dobrać kolor w taki sposób, by pasował do otoczenia.

Nadmienione atrybuty przyczyniają się do tego, iż proponowana przez nas przebieralnia plażowa cechuje się bardzo długą żywotnością, bez konieczności konserwacji.

Dodatkowym atutem naszego produktu jest możliwość umieszczenia reklamy na powierzchni 1,60 m x 0,65 m!